SYNERGY HUB

Podporujeme se ve zvyšování výkonnosti budováním zdravé firemní kultury

Co je Synergy Hub?

Synergy Hub je komunita a prostor pro rozvoj jednotlivců, týmů a organizací. V rámci komunity se zaměřujeme dosahování měřitelně lepších výsledků, ať už jde o efektivitu, produktivitu, nebo třeba angažovanost.

Věnujeme se tématům jako je zvyšování efektivity spolupráce, zavádění změn, firemní kultura, leadership, relationship skills, práce s dynamikou týmu, reflexe a sebereflexe.  

Pravidelně sdílíme inspiraci

Potkáváme se na eventech a diskutujeme

Urychlujeme změnu díky  workshopům

Jaké jsou výhody členství v Synergy Hubu?

  • Stáváte se členy komunity složené převážně z majitelů, ředitelů a manažerů firem napříč odvětvími 
  • Dostáváte pravidelně unikátní know-how zdarma 
  • Potkáváte se s ostatními členy na eventech a networkingových akcích (semináře, webináře, konference, diskuzní skupiny...)
  • Dle svých potřeb můžete sáhnout po řešení na míru (workshopy, koučování, supervize, tréninky...)
  • Dostanete přednostně a vždy zvýhodněnou nabídku služeb na míru
  • Máte možnost využít bezplatných konzultací při sestavování svého rozvojového programu

Jak se stát členem Synergy Hubu?

Členství je pro všechny, kteří chtějí ladit síly ve své organizaci jedním směrem s využitím principů rozvoje organizací. V současnosti nabízíme je vstupní branou k ročnímu členství online kurz: Jak se svým týmem dosáhnout víc, který je součástí Synergy HUBu. 

Nadcházející akce...

Členům posíláme notifikace do e-mailu.  

Webinář: Jak (ne)zavádět změny?

Plánovaný termín: červen

Webinář: Zóna vlivu

Plánovaný termín: červenec

Worskhop: Týmová spolupráce

Plánovaný termín: srpen

Proběhlé akce...

Workshop: Jak dosáhnout synergie v týmu

19.10. 2020 09:00 - 21.10. 2020Brno
Přemýšlíte, jak vzbudit v lidech motivaci a aktivitu? Chcete pohnout s kulturou uvnitř svého týmu nebo celé společnosti?…

Workshop: Jak dosáhnout synergie v týmu

1.6. 2020 09:00 - 3.6. 2020Brno
Přemýšlíte, jak vzbudit v lidech motivaci a aktivitu? Chcete pohnout s kulturou uvnitř svého týmu nebo celé společnosti?…

Co říkají účastníci našich workshopů...

Tradiční trénink často bývá opřen o spoustu prezentací a teorií. V současnosti je spíše trendem nechat účastníky trénink prožít, což znamená více ho vtáhnout do děje. Použít interaktivní prostředky, zapojit účastníka do modelových či skutečných situací, aby byl prožitek intenzivní. Z mého pohledu tento trénink splnil prvky moderního přístupu ke školením. Myslím si, že kurz není úplně určen začátečníkům (lidem, kteří doposud neabsolvovali žádné obdobné téma), protože jim bude chvíli trvat, než se zorientují v typologii/charakteristice osobnosti a tím jim může ujet pomyslný vlak. Před tréninkové materiály, které jsou účastníkům poskytnuty, jsou dobrým pomocníkem nejen pro trénink samotný, ale i jako materiál, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit.
Ladislav ŠimoníkReferent HR Development, Continental Barum s. r. o.
Trénink Vektoring - týmová spolupráce bylo vůbec mé první školení. V podstatě jsem nevěděl, co od toho čekat. A byl jsem velmi překvapen průběhem. Práce v týmech mě nutila uvažovat o různých pohledech na věc. Zkusit se zamyslet i nad sebou. Při řešení problémů být otevřený a zkoušet vytěžit z názorů ostatních to nejlepší. To mi přesně chybělo i v mém zaměstnání.
Milan JarošTiskař a předák, TG Tisk s.r.o
Školení mělo zcela odlišný koncept, než to, na které jsem byla doposud zvyklá. Jednalo se o velmi aktivní trénink, při kterém jsem měla příležitost hlouběji nahlédnout do svého stylu chování a přístupu k odpovědnosti za společnou práci. V případě Vektoringu neočekávajte, že si odpočinete. Nejde o školení, ale trénink, který vás vtáhne do hry od samého začátku a pocity, zážitky ve vás zůstávají.
Radana KostovčíkováHR Generalist, IG Watteeuw ČR v Brně

Nevíte, jestli vstoupit do Synergy Hubu?

Přihlaste se ZDARMA k našemu 6dennímu e-mailovému online kurzu, který odhaluje, co rozhoduje o úspěchu týmů a společností. Kurz Vám srozumitelně a zábavnou formou odhalí i směr, kterým se SYNERGY HUB ubírá.